Autentifică-te pentru acces rapid la cele mai bune oferte. Click aici dacă nu ai cont.

Консультант-оператор Full-time Job

3 weeks ago Serviciu Clienți Chisinau   49 vizualizări
Detalii despre job

Мы предлагаем:
- Социальный пакет
- Обучение и профессиональное развитие;
- Система оплаты труда на основе показателей.
- Компенсация расходов на питание
- Компенсация расходов на телефонные разговоры

Стабильный график работы: Пн - Пт, с 8:00 - 17:30 Сб, с 8:00-13:30

Место работы: Балканское Шоссе 3-А (окраина Скулянки)

Требования:
- Высшее или средне-специальное экономическое образование.
- Oпыт работы консультантом или кассиром
- Знание программы 1С или другой учетной программы.

Основные обязанности:
- Консультации клиентов;
- Выписка заявки на товар;
- Работа с кассовым аппаратом и кассовой книгой
- Ведение сопровождающей документации и отчетов

Заинтересованных кандидатов просим присылать CV по адресу: hr@tronex.md

Compania își rezervă dreptul de a contacta pentru interviu doar persoanele selectate.

Descrierea Companiei
Compania "Tronex-Com" activează pe piaţa republicii Moldova , oferind clientilor săi o listă de produse și servicii completată permanent: produse laminate, cherestea, fabricarea structurilor translucide, fabricarea de elemente forjate și galerii metalice.
Mai multe informaţii despre Compania noastră puteţi obţine de pe site-ul: www.tronex.md, www.stillferro.com