Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Asistent contabil Full-time Job
Vezi toate ofertele de lucru pentru

MNH SERVICE SRL

Actualizat 04.08.2020 - Servicii Chisinau   2K views
Job Details

Responsabilităţi de bază:
- Formarea si prelucrarea documentelor primare și introducerea lor în 1C,
- evidența operațiunilor bancare,
- îndeplinirea sarcinilor specificate de contabilul-șef.

Cerinţe faţă de candidat:
- studii medii speciale sau superioare de profil
- experiență de muncă în domeniu
- cunoașterea programului 1C v.8
- atenţie înaltă la detalii
- punctualitate, responsabilitate, abilități de lucru în echipă

Company Description
Evidența contabilă este unul dintre serviciile de bază oferite de către echipa MNH.
Oficiul amplasat in mun.Chisinau, pe bd.Grigore Vieru.
lucru într-un mediu profesionist şi dinamic
- posibilitatea de dezvoltare profesională şi personală
- condiţii favorabile de lucru, loc de munca bine dotat
- salariu atractiv
- ceai, cafea pentru mentinerea bunei dispozitii