Autentifică-te pentru acces rapid la cele mai bune oferte. Click aici dacă nu ai cont.

Inginer proiectant Full-time Job

3 weeks ago Inginerie / Arhitectura Chisinau   45 vizualizări
Detalii despre job

Noi Oferim:
- Lucru într-o întreprindere stabilă,
- Pachet social complet
- Nivelul de remunerare se negociază la interviu
- 50% compensarea costului prinzului in cafenea,situata pe teritoriul intreprinderii

Program de lucru: 8:00-17:30 (de luni pînă vineri).
Locatia: Chisinau, str. Soseaua Balcani 3A ( sec.Buiucani).

CERINȚE CĂTRE CANDIDAT:
- absolvent al UTM este posibil (Departamentul Design Industrial şi de Produs);
- Intocmirea desenelor tehnice si a documentatiei tehnice complementare
- Cunoasterea terminologiei materialelor utilizate si tehnologia materialelor;
- Proiectarea pieselor de la concept pina la implimentarea in productia de serie.

RESPONSABILITĂȚI PRINCIPALE:
- Studiul structurii spaţial-volumetrice a produselor industriale;
- Designul bionic în conceperea formelor produselor industriale;
- Teoria şi metodologia designului industrial.
- Competenta de perfectare a documentatiei tehnice conform standardelor ESKD

CV-urile le puteți expedia la adresa: hr@tronex.md

Compania își rezervă dreptul de a contacta pentru interviu doar persoanele selectate.

Descrierea Companiei
Compania "Tronex-Com" activează pe piaţa republicii Moldova , oferind clientilor săi o listă de produse și servicii completată permanent: produse laminate, cherestea, fabricarea structurilor translucide, fabricarea de elemente forjate și galerii metalice.
Mai multe informaţii despre Compania noastră puteţi obţine de pe site-ul: www.tronex.md, www.stillferro.com