Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Manager de Produs Direcția produse corporative şi IMM Departamentul Produse Bancare Full-time Job
Vezi toate ofertele de lucru pentru

Moldindconbank

Actualizat 23.11.2020 - IT, Programare Chisinau   8 views
Job Details

Vei beneficia de:
⦁ Program individual de formare profesională şi dezvoltare a carierei
⦁ Salariu atractiv + bonus de performanță
⦁ Mediu de lucru dinamic şi inovativ
⦁ Oficiul chiar în centrul oraşului
⦁ Colegi cu spirit de echipă şi proactivi
Vei avea următoarele responsabilităţi:
⦁ Elaborarea produselor/serviciilor noi, precum și dezvoltarea celor existente
⦁ Definirea proceselor de business și adaptarea produselor/serviciilor bancare existente în dependență de prioritățile și obiectivele de dezvoltare ale Băncii
⦁ Administrarea produselor din punct de vedere funcțional cât și a tarifelor aplicate, contribuirea la automatizarea acestora, etc.
Eşti candidatul potrivit dacă ai:
⦁ Studii superioare economice/financiare – bancare/tehnice IT
⦁ Experienţă de lucru în domeniul bancar minim 2 ani
⦁ Cunoaşterea limbilor: română, rusă şi engleză fluent
⦁ Capacitate de comunicare şi ascultare
⦁ Abilităţi analitice bine pronunţate
⦁ Onestitate, responsabilitate, sociabilitate, sârguință.
Trimite CV-ul şi scrisoarea de intenţie:
⦁ e-mail: ⦁ [email protected]
⦁ contactează-ne la tel. 079484979 E-mail: [email protected]
Telefon: 079484979

Company Description
Moldindconbank şi-a început activitatea la 1 iulie 1959, în calitate de filială a Stroibank, din URSS, sarcina de bază a căreia era finanţarea construcţiilor industriale, întreprinderilor energetice și a magistralelor de transport. La 25 octombrie 1991, conform deciziei Adunării de Constituire, banca a fost reorganizată în Banca Comercială pe Acţiuni pentru Industrie şi Construcţii BC "Moldindconbank" S.A. În prezent, Moldindconbank are cea mai mare reţea de subdiviziuni din Republica Moldova fiind prezentă în toate raioanele ţării şi este considerată unul dintre angajatorii de top avînd peste 1500 de angajaţi.

Manager de Produs Direcția produse corporative şi IMM Departamentul Produse Bancare