Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Manager Vînzări la telefon Full-time Job
Vezi toate ofertele de lucru pentru

Studio Webmaster

Actualizat 20.11.2020 - Joburi pentru studenti, Part-Time Chisinau   5 views
Job Details

VĂ PROPUNEM:

Lucru într-un birou confortabil, pe adresa str. Florilor 16/1 (în centrul sectorului Râșcani)
Salariul 3000 lei +% din vinzari
Colectiv tânăr, vesel și prietenos;
Compensarea a 50% din abonamentul de la sala de sport;
Reduceri de 50% pentru serviciile vulcanizare mobila propuse de „Autoshina.md”;
Achitarea în rată a tehnicii (pentru necesitățile personale) după 6 luni de lucru în companie;
Acces liber la biblioteca noastră modernă cu literatură de afaceri;
Achitarea salariului la timp;
Angajare oficială/ Pachet social.
Crestere salariala periodica, in dependenta de rezultate

Responsabilități:

Lucrul cu baza de clienți
Negocierea cu clienții;
Constituie un avantaj experiența în vînzări prin telefon

Cerințe:

Cunoasterea limbilor romana si rusa
Abilitati de comunicare

Trimiteți CV-ul dumneavoastră pe adresa: [email protected]
Indicați în subiectul scrisorii postul pentru care candidați

FACEȚI CUNOȘTINȚĂ CU NOI, ACCESÂND =>
https://webmaster.md/ro/ E-mail:
[email protected]

Company Description
Studio Webmaster – ведущая IT компания Молдовы, с молдавским капиталом (чем и гордимся :-) ), лидер в области предоставления IT-решений для бизнеса.
Опыт работы более 10 лет. В списке наших клиентов крупнейшие мировые и молдавские компании. У компании филиал в Германии (Гамбург), а также 11 своих интернет проектов на молдавском и зарубежных рынках.

Manager Vînzări la telefon