Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Operator-Contabil Full-time Job
Vezi toate ofertele de lucru pentru

Jardi Market

Actualizat 20.11.2020 - Contabilitate, Finante Chisinau   2 views
Job Details

Operator-contabil

Cerinţe:

Studii superioare (contabilitate, economie reprezintă un avantaj);
Experienţă în domeniu nu mai puţin de 6 luni;
Cunoaşterea programului de evidenţă a contabilităţii 1C;
Cunoaşterea limbii române și ruse la nivel avansat;
Capacitate de concentrare cu maxima atentie la detalii;

Responsabilităţi:

Întocmirea, înregistrarea si eliberarea facturilor in 1C;
Analiza şi controlul a facturilor fiscale;
Respectarea procedurilor interne ale companiei;
Formarea şi verificarea preţurilor.

Noi oferim:

Salariu decent şi achitat la timp intr-o companie stabila şi în proces de dezvoltare;
Posibilitatea de a face parte dintr-un colectiv tînăr și dinamic;
Pachet social deplin;

Te așteptăm în echipa noastră!
Vă rugăm să expediaţi CV-urile pe e-mail: [email protected] E-mail: [email protected]
Telefon: 078350899, 022-507259

Company Description
Торговая сеть Jardi – это современные, удобно расположенные магазины со всей необходимой инфраструктурой (парковочные места, терминалы по оплате услуг) и коллективом из высококвалифицированных сотрудников. Торговая сеть Jardi предлагает покупателям широкий выбор товаров, постоянно обновляемый ассортимент, и размещает товар таким образом, чтобы покупатель тратил минимум своего времени. Поставка товаров в магазины Jardi происходит напрямую от молдавских производителей, а также от зарубежных партнеров.

Operator-Contabil