Autentifică-te pentru acces rapid la cele mai bune oferte. Click aici dacă nu ai cont.

Tapiter mobila / Обивщик мягкой мебели Full-time Job

3 weeks ago Fabricația / Mecanica Chisinau   25 vizualizări
Detalii despre job

Noi Oferim:
- angajare oficială în cîmpul muncii;
- pachet social;
- salariu motivant și plătit la timp;
- 50% compensarea costului prinzului in cafenea,situata pe teritoriul intreprinderii

Program de lucru: 8:00-17:30 (de luni pînă vineri).
Locatia: Chisinau, str. Soseaua Balcani 3A ( sectorul.Buiucani).

Cerinte
- Experiență in domeniu în efectuarea lucrărilor de tapițerie;
- Cunoasterea metodelor de tapitare

Responsabilități:
- Asamblarea partilor componente ale produsului tapitat.
- Executarea lucrărilor de căptușeală pe baza desenelor și schițelor;
- Lucrul cu stofele,

Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa:
hr@tronex.md

Descrierea Companiei
Compania "Tronex-Com" activează pe piaţa republicii Moldova , oferind clientilor săi o listă de produse și servicii completată permanent: produse laminate, cherestea, fabricarea structurilor translucide, fabricarea de elemente forjate și galerii metalice.
Mai multe informaţii despre Compania noastră puteţi obţine de pe site-ul: www.tronex.md, www.stillferro.com